SEO (Arama motoru Optimizasyonu), UI (User Interface) ve UX (User Experience) bakımından doğru  tasarlanmış ve kodlanmış bir e-ticaret sitesi hem organik arama sonuçlarındaki avantajı hem de kullanıcı deneyimi ve potansiyel müşterilerinizin güvenini sağlaması açısından çok önemlidir.

Rekabet ortamının her geçen gün yükseldiği internet ortamında, hem sizin marka değerinizi en iyi şekilde yansıtacak hem de potansiyel müşteriye erişebilmenizde önemli rol oynayacak bazı ekstra kriterlerin sağlanması gerekir.

Sizlere sunduğumuz Full SEO Opencart E-ticaret Paketleri, tam da ihtiyacınız olan bu gereksinimleri içermektedir. İhtiyaç duyduğunuz e-ticaret çözümünü, SEO kriterlerine  (GT Metrix SEO Skoru %100’e kadar) tam olarak uygun, güvenli, yeni nesil, kullanışlı ve güncel bir altyapı ile sunuyoruz.

Sanal Mağazanız Güvenli ve Kolay Yönetilebilir Olsun

Girişimcilik aynı zamanda risk almayı gerektirir. E-Ticaret sektöründeki girişimcilik için de bu risk durumu geçerlidir. Bu risk, genellikle potansiyel müşteriye ulaşıp, ulaşamamak ile ilgilidir. Bu aşamada izlere sunduğumuz paket seçeneklerimizin altyapısına dikkat çekmek isteriz.

Çünkü esasında geliştirici ekibimiz, girişimcilerin potansiyel müşteriye erişebilmek ile ilgili beklentilerine odaklanmış, bu doğrultuda bazı güncel, önemli kriterleri Opencart altyapılı e-ticaret paketlerimize dahil etmiştir.

Opencart olarak tanımlanan yazılım modülü, dünyada geçerli, popülerliği gün geçtikçe artan, üçüncü parti entegrasyonlara uyumlu ve sürekli olarak yeni modüller eklenen bir e-ticaret platformudur.

Full SEO Opencart E-ticaret Paketlerimizin özellikleri

  • Kullanımının oldukça kolaydır ve herhangi bir teknik bilgi gerektirmeden yönetilebilir.
  • Tüm banka sanalo pos sistemlerini ve üçüncü parti pos servislerini desteklemektedir.
  • Satışa sunmak istenilen ürünlerin görselleri, ürün açıklamları, video vs gibi her türlü içerik ve medya sınırsız olarak eklenebilir.
  • Farklı tema seçenekleri arasında tercih yapılabilir.
  • Eğer yurtdışı pazarını hedefliyorsanız, tüm dünya dillerini kontrol paneliniz üzerinden kolaylıkla ekleyebilirsiniz.
  • SSL sertifikası kurulu ve diğer güvenlik önlemleri alınmış olarak kullanımınıza sunulur.

Tüm bu temel özelliklerin yanı sıra birçok ekstra özelliği de mevcuttur. Özellikle piyasadaki diğer sistemler ile kıyaslandığında çok daha kullanışlıdır.

E-Ticaret Paketlerinde Full SEO Neden Önemlidir?

Günümüzde her geçen gün artan rekabet ortamı SEO (arama motoru optimizasyonu) faktörünün  önemini bir kez daha ortaya çıkartmıştır. Full SEO çalışması yapılmış bir e-ticaret sitesi organik arama sonuçlarında bulunurluk başarısıyla reklam harcamalarınızı minimumda tutmanıza olanak sağlayacak ve bu da karlılığınıza önemli bir katkı sağlayacaktır.

Digimarketing tamamı Google, Microsoft ve Adobe sertifikalarına sahip uzman kadrosu ile 20 seneye varan tecrübesiyle sizi hedeflerinize minimum maliyetle ve en kısa yoldan ulaştırmak için en doğru çözümdür.

Potansiyel müşterilerinize tamamen organik bir şekilde erişebilmeniz için tüm gereksinimleri karşıladığımız e-ticaret paketlerimizle kısa sürede başarınızı ölçümleyebileceksiniz.

%100’e Kadar (minimum %92) GT Metrix SEO Skoru garanti ediyoruz! Bu oran, firmamızdan satın alacağınız tüm e-ticaret paketleri için geçerlidir.

Merak ettiğiniz sorular mı var? Müşteri hizmetleri birimimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Hemen şimdi bizimle iletişime geçin.