fbpx
Edit Content
Dijital Pazarlama Ajansı

Hakkımızda

Digimarketing'in temelleri 2000'li yılların başında atılmıştır. Digimarketing, 3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri'nin bir iştirakidir.

Değişen ihtiyaçlara göre e-ticaret altyapıları geliştiren firmamız SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlaması alanlarında Google uzmanlık sertifikalarına sahip personeli ile müşterilerine en düşük maliyet ile en yüksek karlılık sloganıyla yolunda emin adımlarla devam etmektedir.

İletişim

Facebook’ta Reklam Vermek

Facebook platformu teknolojinin en büyük sonuçlarından biridir . Hayatımıza giren ilk sosyal ağlardan biri olan Facebook üzerinden dünyanın herhangi bir yerindeki bir kullanıcıya ulaşmamız sadece saniyeler sürmektedir.

Böylesi büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan bir mecrada tabi ki reklam alanları da oldukça gelişmiş olmak zorunda. Öncelikle Facebook üzerinden reklam vermek isteyen bir kullanıcı Facebook ekranın sağ üstünde bulunan “reklam oluştur” bölümüne tıklaması gerekmektedir. Karşınıza çıkan sayfada sizler için özel hazırlanmış olan reklam modellerini göreceksiniz. Planlamanıza en uygun modeli seçip reklamınızı başlatın. Sizler için bazı reklam türleri şunlardır;

Gönderi Etkileşimi

Facebooktaki gönderinizin beğeni, paylaşım, yorum gibi etkileşimler almasına verilen isimdir.

Video Görüntülenmeleri

Facebook üzerinden paylaştığınız videonun görüntülenme istatistiklerini gösterir.

Leave a Reply

İletişim

Fırsatlardan Haberdar Olmak İçin

E-Bültene Üye Ol

Yenilik ve promosyonlardan haberdar olmak için bültenimize üye olunuz.