fbpx
Edit Content
Dijital Pazarlama Ajansı

Hakkımızda

Digimarketing'in temelleri 2000'li yılların başında atılmıştır. Digimarketing, 3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri'nin bir iştirakidir.

Değişen ihtiyaçlara göre e-ticaret altyapıları geliştiren firmamız SEO, dijital pazarlama ve sosyal medya pazarlaması alanlarında Google uzmanlık sertifikalarına sahip personeli ile müşterilerine en düşük maliyet ile en yüksek karlılık sloganıyla yolunda emin adımlarla devam etmektedir.

İletişim

Twitter’da Reklam Vermek

Twitter, uzun yıllardır dünya çapında aktif olarak kullanılan sosyal ağlardan biridir. Twitter’ın eğlence dolu dünyasında gezinti yaparken aynı zamanda önemli haberleri ve bilgileri de öğrenebilirsiniz. Bunların dışında Twitter platformu üzerinden işleriniz için reklam vermeniz mümkün.

Twitter Reklam Modelleri

Twitter’ın reklam verenler için hazırlamış olduğu birkaç reklam türü bulunmaktadır. Bu modeller arasından stratejinize en uygun olan modeli seçerek reklamlarınıza tam gaz başlayabilirsiniz. Bu reklam türlerini inceleyelim.

Tweet etkileşimleri

Profilinizden paylaşmış olduğunuz gönderileri öne çıkarmanıza yarar. Bu sayede takipçilerinizle etkileşiminiz büyük ölçüde artacaktır. Yeni hedef kitlere ulaşımınız oldukça kolaylaşacaktır.

Web sitesi tıklaması

Tweetlerinizde vereceğiniz linkler ya da diğer bağlantılar sayesinde internet sitenize trafik çekmek mümkün. Gönderide sitenizin tanıtımını karşı tarafın ilgisini çekecek şekilde hazırlamanız gerekmekte.

Video görüntülenme

Twitter platformuna yüklediğiniz videolar ile tanıtımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu reklam modeli sayesinde paylaştığınız videoların görüntülenme sayısını arttırmak mümkün.

Leave a Reply

İletişim

Fırsatlardan Haberdar Olmak İçin

E-Bültene Üye Ol

Yenilik ve promosyonlardan haberdar olmak için bültenimize üye olunuz.